ALBI Pět okurek

Pět okurek - Pět okurek aneb nenechte si zavařit je nevyzpytatelná štychová hra, v níž je vlastnictví okurek věcí nežádoucí. Pět okurek je tak akorát, každá další okurka vás vyřazuje ze hry.
Doporučujeme
Akční
ALBI Pět okurek
ALBI Pět okurek
U nás zaplatíte
226,00
Běžná cena
299,00
Ušetříte
73,00 (24%)
SKLADEM - NE
Tento produkt je DOČASNĚ
vyprodaný nebo je v BLOKACI
z již uzavřených objednávek.
Pokud tedy nemáte toto zboží u
nás objednané a máte o něj zájem,
tak můžete využít funkci
,,HLÍDACÍ PES"
a po opětovném naskladnění
tohoto produktu, budete
e-mailem informování.
Funkci ,,HLÍDACÍ PES" naleznete
pod tímto textem a její využití
je zcela NEZÁVAZNÉ!
Hlídací pes
Hlídání dostupnosti této položky Vás k ničemu nezavazuje. Jedná se o službu, která Vás pouze informuje o naskladnění této položky a následně možnost si ji objednat. Životnost ,,Hlídacího psa" je automaticky nastavena na 3 měsíce - po této době zanikne. Životnost si můžete libovolně nastavit hodnotou "Hlídat do".
@
* povinný údaj
Kód zboží:33-00/1672
EAN:8590228016720
Záruka:24 měsíců
Věk:8+
Pět okurek - Pět okurek aneb nenechte si zavařit je nevyzpytatelná štychová hra, v níž je vlastnictví okurek věcí nežádoucí.

Pět okurek je tak akorát, každá další okurka vás vyřazuje ze hry. Hra je moderní variací na oblíbenou skandinávskou hru Agurk.

Hra má velice jednoduchá pravidla a také zcela jasný cíl - nezískat poslední štych. Během svého tahu mají hráči dvě možnosti. Mohou: získat štych zahráním vysoké karty nebo vyřadit nejnižší kartu z ruky.

Nicméně nechat si nízkou kartu na poslední štych nestačí, neboť je třeba mít i nějaké vysoké karty pro získání klíčových štychů.

Karty mají hodnoty 1 - 15. Na většině z nich jsou vyobrazeny okurky (max. 5 okurek), na kartě s hodnotou 1 je pak symbol "2x", který značí, že pokud někdo zahrál v posledním štychu kartu s číslem 1, množství získaných okurek se dvojnásobí.

Hraje se na několik kol, přičemž každé kolo sestává ze sedmi štychů. Hráč, který vyhraje sedmý štych, má smůlu a své trestné body si vybere v okurkách. Nový štych daného kola vždy započíná hráč, který byl vítězem štychu předchozího. Hráč může štych zahájit jakoukoliv kartou. Ostatní pak mají dvě možnosti. Mohou buď zahrát stejnou případně vyšší kartu nebo musí zahrát nejnižší kartu, jakou vlastní. Hráči v rámci sedmého štychu nasbírávají okurky. Jakmile jich má někdo více než pět, vypadává ze hry. Pokračuje se tak dlouho, dokud ve hře nezbyde jediný hráč.

Hra Pět okurek obsahuje: 60 karet 30 okurek pravidla ?
 

Ve formuláři níže se můžete přihlásit do klientské sekce eshopu.

Nakupujete poprvé? Registrovat se můžete zde.

Zapomněli jste heslo? Klikněte zde.