Kleště sada 3ks DELI EDL2008-3
Kleště sada 3ks DELI EDL2008-3
Akční Novinka
Kód zboží:
u 55-40/00/017186
EAN:
Záruka:
24 měsíců
Robustní protiskluzová rukojeť - kleště kombinované 200mm (1ks)- kleště štípací boční 160mm (1ks)- kleště s dlouhými čelistmi 170mm (1ks)- materiál: uhlíková ocel
Zařazení
RemaUh - account Klientská sekce
labubu
labubu_w
ppl_akce
optys_se_ity
baagl
prg_levy_kouzelne_tablety
prg_notesy_se_znamen_m
HODNOCENÍ OBCHODU
99 %