Způsoby platby

Platba DOBÍRKOU:

Před dodáním zásilky Vás bude řidič Vámi zvolené přepravní společnosti telefonicky kontaktovat a dohodnete se na termínu dodání. Platbu provedete přímo přepravci, v HOTOVOSTI. V případě, že zvolíte PPL nebo GEIS je možné platit i PLATEBNÍ KARTOU (na tuto možnost se domluvte s řidičem, který Vás bude tel.kontaktovat před dodáním balíku).

Platba BANKOVNÍM PŘEVODEM / On-line / Platební karta / Push platba - PŘEDEM:

E-MAIL s platebními údaji a platební bránou pro On-line platbu platební kartou, Vám zašleme po fyzickém vychystání zboží. Po připsání peněz na náš účet (transakce trvá v rozmezí jednoho až tří pracovních dnů - doba je závislá na tom, z jakého peněžního ústavu platbu odesíláte) Vám obratem zboží odešleme a o odeslání zásilky Vás budeme informovat SMS a e-mailem.

V případě, že Vám e-mail s platebními údaji nebude doručen do DVOU pracovních dnů od odeslání objednávky - informujete nás o této skutečnosti e-mailem: objednavky@remauh.cz nebo telefonicky: (+420) 774 673 334 nebo (+420) 603 115 091 a ihned sjednáme nápravu.

Platba V HOTOVOSTI na výdejním místě:

Po připravení zboží Vás budeme informovat SMS a e-mailem. Od té chvíle budete mít připravené zboží k vyzvednutí. Platbu v HOTOVOSTI provedete přímo na prodejně (výdejním místě v MEDLOVĚ u Uničova nebo v UHERSKÉM HRADIŠTI), které jste si vybrali. Pokud si nebudete schopni zboží vyzvednout do týdne od oznámení o připravení zboží, tak nás informujte e-mailem objednavky@remauh.cz nebo telefonicky na tel.: (+420) 603 368 620. Předem za tuto informaci děkujeme.

V případě, že nás na pozdější termín (než je jeden týden) vyzvednutí neupozorníte, tak Vaši objednávku po 14-ti dnech STORNUJEME a zboží bude vráceno zpět do prodeje.

UPOZORNĚNÍ

Ceny na e-shopu se mohou lišit od cen na našich prodejnách. Uvedené ceny se vztahují jen na zboží objednané přes e-shop REMA UH.


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat
tel.: (+420) 774 673 334 nebo (+420) 603 115 091 nebo e-mail.: info@remauh.cz

HODNOCENÍ OBCHODU
99 %
Obchod remauh.cz hodnotilo 5650 zákazníků
Naposled přidané hodnocení:
Ověřený zákazník
Včera
Ověřený zákazník
Včera
Ověřený zákazník
Včera
Ověřený zákazník
Včera
Ověřený zákazník
Před 2 dny
Ověřený zákazník
Před 3 dny
Ověřený zákazník
Před 3 dny
Ověřený zákazník
Před 3 dny
Ověřený zákazník
Před 3 dny
Ověřený zákazník
Před 4 dny
Ověřený zákazník
Před 5 dny
Ověřený zákazník
Před 5 dny
Vytvořila společnost RemaUH - košík
Informační systémy a internetové obchody na míru