Vodováha magnetická 230mm DELI EDL290230
Akční Novinka
Kód zboží:
u 55-40/00/016653
EAN:
Záruka:
24 měsíců
Plastové ABS tělo- magnetická základna- závěsné oko- 2 vertikální a 1 horizontální libela- přesnost: 0.5mm/m - délka: 230mm- materiál: ABS- rozměr: 230 x 40 x 17mm
Zařazení
RemaUh - account Klientská sekce
labubu
labubu_w
ppl_akce
optys_se_ity
baagl
prg_levy_kouzelne_tablety
prg_notesy_se_znamen_m
HODNOCENÍ OBCHODU
99 %