Vodováha magnetická 400mm DELI EDL700400B
Akční Novinka
Kód zboží:
u 55-40/00/015458
EAN:
Záruka:
24 měsíců
Lehký hliníkový profil, plastové koncovky- odolná proti nárazu- magnetická základna- závěsné oko- 2 vertikální a 1 horizontální libela- přesnost: 1mm/m - délka: 400mm- materiál: hliník- rozměr: 400 x 50 x 20mm
Zařazení
RemaUh - account Klientská sekce
labubu
labubu_w
ppl_akce
optys_se_ity
baagl
prg_levy_kouzelne_tablety
prg_notesy_se_znamen_m
HODNOCENÍ OBCHODU
99 %