ALBI-Samurajský meč

Albi Samurajský meč - Samurajský meč je karetní hra, která si lebedí v atmosféře dálného východu. Herní mechanismus vychází z legendárního Bangu a vychytává jeho drobné nedostatky.
ALBI-Samurajský meč
U nás zaplatíte
299,00
Běžná cena
399,00
Ušetříte
100,00 (25%)
SKLADEM - NE
Tento produkt je DOČASNĚ
vyprodaný nebo je v BLOKACI
z již uzavřených objednávek.
Pokud tedy nemáte toto zboží u
nás objednané a máte o něj zájem,
tak můžete využít funkci
,,HLÍDACÍ PES"
a po opětovném naskladnění
tohoto produktu, budete
e-mailem informování.
Funkci ,,HLÍDACÍ PES" naleznete
pod tímto textem a její využití
je zcela NEZÁVAZNÉ!
Hlídací pes
Hlídání dostupnosti této položky Vás k ničemu nezavazuje. Jedná se o službu, která Vás pouze informuje o naskladnění této položky a následně možnost si ji objednat. Životnost ,,Hlídacího psa" je automaticky nastavena na 3 měsíce - po této době zanikne. Životnost si můžete libovolně nastavit hodnotou "Hlídat do".
@
* povinný údaj
Kód zboží:33-00/1387
EAN:8590228013873
Značka:ALBI
Záruka:24 měsíců
Věk:8+
Albi Samurajský meč - Samurajský meč je karetní hra, která si lebedí v atmosféře dálného východu. Herní mechanismus vychází z legendárního Bangu a vychytává jeho drobné nedostatky. Nesetkáte se tak již například s eliminací hráčů a naopak si hru užijete až do samého konce. V Samurajském meči si hráči po vzoru Bangu rozdají role. Zatímco Samurajové chrání Šóguna, Ninjové se jej snaží zničit a Ronin má dle očekávání trochu specifičtější úkol. Pouze role Šóguna je veřejná, ostatní musí opravdu pečlivě svou totožnost střežit. Zneškodnit jeden druhého mohou hráči pomocí zbraní. Pokud je hráč v dosahu zbraně a není schopen útok odrazit, ubírají se mu žetony odolnosti. Hráč, který přijde o všechny své žetony, ztrácí na cti - musí protihráči jeden žeton cti odevzdat. Ztráta odolnosti není na rozdíl od ztráty cti žádnou tragédií. Když totiž hráč přijde o svou odolnost, na jedno kolo se stává neškodným. Na začátku příštího kola si žetony dobere a hraje dál. Pokud však hráč přijde o čest, ukončuje tím hru pro všechny. V ten okamžik všichni odhalí své role a spočítají si počet žetonů cti (a vynásobí jej koeficientem pro jednotlivé role). Ve hře je několik druhů karet. Většina z nich má okamžitý efekt a po jejich zahrání se odhazuje. Týká se to v podstatě všech akčních karet. Vedle toho karty vlastností hráčů mají efekt dlouhodobý. Hráči si tyto karty vykládají před sebe. Samurajský meč je jasnou volbou pro milovníky Bangu. Ty malé drobnosti, které vám na Bangu mohly vadit, zde již nenajdete. Základní hra i díky vtipnému mechanismu, který přikazuje odebrat všem hráčům bez rozdílu žeton cti, jakmile je dobrán dobírací balíček, pěkně odsýpá. Hra Samurajský meč obsahuje: 110 karet: 7 karet rolí (1x Šógun, 2x Sauraj, 3x Ninja, 1x Ronin) 12 karet postav 32 karet zbraní 15 karet vlastností 43 karet akcí 1 karta s přehledem bodování 30 žetonů cti 36 žetonů odolnosti ?
 

Ve formuláři níže se můžete přihlásit do klientské sekce eshopu.

Nakupujete poprvé? Registrovat se můžete zde.

Zapomněli jste heslo? Klikněte zde.