Vše o LYONESS

Je to tak jednoduché! Vy nakupujete a LYONESS Vám vrací % z Vašich nákupů zpět na Váš účet, bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

NEMÁTE TEDY CO ZTRATIT-MŮŽETE JEN ZÍSKAT! 

Registrací přes náš e-shop získáte jako poděkování DÁREK ZDARMA!
lyoness_logo
lyoness_card
Zaregistrujte se nyní bezplatně a využívejte všechny LYONES výhody! (klepněte zde)

PODÍVEJTE SE, JAK SE PREZENTUJE NAŠE FIRMA U LYONESS (klepněte zde)

Vyhledejte si obchodníky, u kterých lze využívat výhody členství v LYONESS (klepněte zde)

Nakupování s Lyoness

Radost z nakupování stojí u Lyoness na předním místě, proto Lyoness nabízí jako mezinárodní Shopping-Community také pro každou zálibu v nakupování odpovídající nákupní možnosti.

Jaký jste Shopping-tip?
  • Cashback Card: jedna karta, všechna odvětví, mnoho výhod
  • Poukázky: rozmanité poukázky k použití u Lyoness Partnerských společností
  • Online Shopping: Využijte velkou nabídku Lyoness Online-Partnerských společností
Cashback Card

Takto jednoduše to funguje: u Lyoness Partnerské společnosti předložte u pokladny Cashback Card a už obdržíte Cashback a Shopping Points. Dělejte to jednoduše jako s každou jinou zákaznickou kartou! S Lyoness Cashback Card obdržíte ale více: Z každého nákupu peníze zpět a Shopping Points!

Kde naleznete Lyoness Partnerské společnosti u kterých je akceptována Cashback Card, se dozvíte kdykoliv na Lyoness.cz. V Hledání obchodníka můžete pomocí funkce filtru vyhledat Cashback Card-Partnerské společnosti a hned na první pohled uvidíte, kde můžete využít Vaší Cashback Card, a tím nasbírat Cashback a Shopping Points.

Vaše Cashback Card

Jak obdržíte Vaší Cashback Card? Lyoness Vám nabízí velmi mnoho možností. Pokud se přihlásíte Vašimi přihlašovacími údaji na Lyoness.cz, máte Vaši Cashback Card k dispozici ve Vašem profilu a můžete si ji kdykoliv vytisknout nebo digitálně použít u partnerské společnosti z Vašeho Smartphone. Dostali jste od svého známého Flyer pro registraci, vlastníte dodatečně Cashback Card ve formátu šekové karty, kterou můžete použít při nakupování. Na Lyoness.cz finden kromě toho naleznete ještě mnoho Lyoness Partnerských společností v okolí, které nabízí Cashback Card se svými logy. Můžete si tedy také zajistit Cashback Card s logem Vašeho oblíbeného obchodu ve Vašem regionu.

lyoness_karta
Tip:

Chcete ostatním udělat radost, darujte jednoduše poukázky! Darovat ostatním radost, nebylo ještě nikdy tak jednoduché: Dostanete Cashback a Shopping Points a současně máte krásný dárek!

Poukázky

Mnohé Lyoness Partnerské společnosti nabízí poukázky, které si předem koupíte přes Lyoness a na místě můžete s nimi zaplatit. Již při samotném nákupu poukázek si zajistíte Cashback a Shopping Points. Vaše poukázky můžete objednat přímo na Lyoness.cz. Pomocí filtru najděte v Hledání obchodníka „Poukázky Partnerských společností“ a hned máte přehled, od kterých Partnerských společností můžete poukázky objednat. Nyní musíte už jen kliknout na „Objednat poukázky“ a vybrat, kolik byste poukázek chtěli.

Některé poukázky se objeví okamžitě po objednání na Lyoness.cz digitálně pod menu „Moje poukázky“. A tak máte poukázky stále s sebou a můžete je pomocí vyvolání využít na cestách na Smartphone nebo tabletu. Pokud chcete, můžete si poukázky vytisknout a vzít je tak s sebou pro Váš nákup. Ostatní poukázky obdržíte buď poštou nebo si je vyzvednete v jednom z Lyoness Poukázkových míst, kde si je můžete také koupit bez předchozí objednávky. Tip: Chcete ostatním udělat radost, darujte jednoduše poukázky! Darovat ostatním radost, nebylo ještě nikdy tak jednoduché: Dostanete Cashback a Shopping Points a současně máte krásný dárek!

Vaše výhody s Lyoness

Peníze zpět a Shopping Points při každém nákupu* stejně jako ty nejlepší akce proto, abyste při nákupech ušetřili ještě více peněz – jako Lyoness členové profitujete vícekrát, nakupujete-li u našich Partnerských společností.

Jako celosvětová Shopping Community vidíme svou nejdůležitější úlohu v tom, abychom Vám mohli nabídnout ty nejlepší výhody při nakupování. Jakmile se bezplatně zaregistrujete jako člen Lyoness, máte k dispozici tyto výhody:

lyoness_1_thumb
lyoness_8_thumb

Vaše nákupní výhody s Lyoness

My nakupování milujeme a myslíme si, že nakupování by Vás mělo bavit! Proto s Lyoness profitujete při každém svém nákupu dvakrát a máte dokonce možnost profitovat z nákupu svých přátel. S Cashbackem, Shopping Points a Přátelským bonusem Vám Lyoness Community bezplatně nabízí při nakupování mnoho výhod, které v této formě nedostanete nikde jinde!

Cashback – Z každého nákupu peníze zpět*

U více než 40.000 Lyoness Partnerských společností s celkem 250.000 Cashback Points, u kterých můžete nakupovat zboží nebo využívat jejich služeb, obdržíte Z každého nákupu peníze zpět. Nezáleží na tom, zda použijete Cashback Card und Poukázky nebo zda budete nakupovat online– až 2% Vašeho nákupního obratu obdržíte zpět ve formě Cashback! Jakmile nashromáždíte CZK 320,-, bude Vám tento Cashback převeden na Vaše bankovní konto. Tak jednoduše dostanete z nákupu peníze zpět – pokaždé, když nakoupíte s Lyoness! Vždy aktuální Informace o výši Cashbacku jsou Vám k dispozici ve Vašem Profilu.

Shopping Points – tak ušetříte při nakupování dvojnásob!

Dodatečně ke Cashbacku obdržíte při nákupech s Lyoness také Shopping Points. Ty sbíráte na své Shopping Point-Konto pod Můj profil a můžete je použít na Shopping Point Deals Lyoness Partnerských společností nebo na velkolepé slevy na velké množství produktů v Loyalty Mall.

Rozhodněte se sami, zda své Shopping Points použijete při nákupech v Loyalty Mall: se Shopping Points snížíte cenu vybraného zboží a zaplatíte jen malý doplatek. V Loyalty Mall můžete ale nakupovat a získat vybrané zboží i bez použití Shopping Points.

Vaše plus, použijete-li Shopping Points: při nákupu obdržíte atraktivní slevy na zboží, které jste si vybrali a Vaše cena bude podstatně výhodnější. Tak ušetříte při nakupování opravdu mnoho peněz!

lyoness_2

lyoness_3_thumb
Přátelský bonus – doporučování se vyplácí!

Umožněte také svým přátelům, aby se stali součástí Lyoness Shopping Community! Každý přítel, kterého Vy zaregistrujete do Lyoness, Vám přinese s každým svým nákupem u Lyoness Partnerských společností Přímý přátelský bonus ve výši 0,5%.

A pokud Vaši přátelé sami zaregistrují své přátele do Lyoness, obdržíte z jejich Lyoness nákupů Nepřímý přátelský bonus ve výši 0,5%. Tento bonus je omezen dvěma úrovněmi doporučení, Vy však můžete Lyoness dále doporučovat bez omezení.

Shopping Points neobdržíte však pouze za nákupy u Lyoness Partnerských společností, ale také jako odměnu za Vaše aktivity. Hned tři Shopping Points obdržíte jako dárek na uvítanou, když se zaregistrujete do Lyoness. Zaregistrujte se tedy nejlépe ihned! Kromě toho máte i další možnosti, jak sbírat dodatečné Shopping Points. Nechte se překvapit!

lyoness_4

lyoness_5_thumb

* u Lyoness partnerských společností

Lyoness má pro Vás ty nejlepší akce!

Z každého nákupu peníze zpět – to je jen jedna stránka Lyoness. Shopping Community Vám kromě toho nabízí šanci, abyste při nakupování ušetřili peníze. S exkluzivními akcemi a Shopping Point Deals našich Lyoness partnerských společností si zajistíte vedle Cashbacku a Shopping Points mnohostranné možnosti slev.

lyoness_6_thumb
Akce našich Partnerských společností

Vedle exkluzivních akcí najdete v menu pod bodem „Zajistit si akce“ vždy nejaktuálnější informace o tom, jaké další akce a nabídky jsou nyní u Lyoness partnerských společností k dispozici. Tak můžete průběžně objevit ještě více možností, jak můžete ještě navíc ke Cashback a Shopping Points při nakupování s Lyoness ušetřit.

color_icons
lyoness_7_thumb
Loyalty Mall

Vedle Shopping Point Deals získáte u Lyoness v Loyalty Mall výměnou za Shopping Points jedinečné slevy na produkty z oblasti módy, životního stylu, zábavy, sportu, zboží z oblasti děti & rodina nebo domov & bydlení. Tak můžete velmi ušetřit u mnoha výrobků. V Loyalty Mall však můžete nakupovat i bez uplatnění Shopping Points a získat tak zboží, které jste si vybrali.

Informace o tom, které produkty můžete se Shopping Points nakoupit výhodněji, jsou Vám k dispozici v menu pod bodem „Uplatnit Shopping Points“.

lyoness_card
Zaregistrujte se nyní bezplatně a využívejte všechny LYONES výhody! (klepněte zde)

Veškeré informace ohledně systému LYONESS Vám telefonicky zodpoví náš specialista pro LYONESS na tel. čísle: 777 673 334

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat
tel.: (+420) 774 673 334 nebo (+420) 603 115 091 nebo e-mail.: info@remauh.cz

HODNOCENÍ OBCHODU
99 %
Obchod remauh.cz hodnotilo 5281 zákazníků
Naposled přidané hodnocení:
Ověřený zákazník
Včera
Ověřený zákazník
Před 2 dny
Ověřený zákazník
Před 3 dny
Ověřený zákazník
Před 4 dny
Ověřený zákazník
Před 4 dny
Ověřený zákazník
Před 6 dny
Ověřený zákazník
Před týdnem
Ověřený zákazník
Před týdnem
Ověřený zákazník
Před týdnem
Ověřený zákazník
Před týdnem
Ověřený zákazník
Před týdnem
Ověřený zákazník
Před týdnem
Vytvořila společnost RemaUH - košík
Informační systémy a internetové obchody na míru