DINO Pictomania společenská hra

Kreslící hra, ve které nemusíte umět kreslit! Když kreslíte veverku, vypadá jako krysa s huňatým ocasem? Umíte nakreslit parník, aby vypadal jako kánoe s komínem? Výborně! Pictomania je hra přesně pro vás.
Doporučujeme
Novinka
Akční
DINO Pictomania společenská hra
DINO Pictomania společenská hra
U nás zaplatíte
525,00
Běžná cena
699,00
Ušetříte
174,00 (25%)
Dostupnost:
Omlouváme se, ale tento produkt je DOČASNĚ VYPRODANÝ.
Hlídací pes
Hlídání dostupnosti této položky Vás k ničemu nezavazuje. Jedná se o službu, která Vás pouze informuje o naskladnění této položky a následně možnost si ji objednat. Životnost ,,Hlídacího psa" je automaticky nastavena na 3 měsíce - po této době zanikne. Životnost si můžete libovolně nastavit hodnotou "Hlídat do".
@
* povinný údaj
Kód zboží:33-032/65506
EAN:8590878655065
Záruka:24 měsíců
Věk:9+
Kreslící hra, ve které nemusíte umět kreslit!

Když kreslíte veverku, vypadá jako krysa s huňatým ocasem? Umíte nakreslit parník, aby vypadal jako kánoe s komínem? Výborně! Pictomania je hra přesně pro vás.

V Pictomanii každý hráč kreslí zadané slovo. V Pictomanii se každý hráč snaží uhodnout, co kreslí ostatní hráči. To vše najednou a ve velmi krátkém čase. Nikdo nemá čas nakreslit precizní obrázek, protože v Pictomanii záleží především na rychlém a správném úsudku. Hráč, který dokáže vystihnout slovo několika tahy, získává více času na hádání. Promyšlené bodování zvyšuje napětí a vyrovnává šance na vítězství.

Hra Pictomania se postará o dobrou zábavu na každé párty.

Hra obsahuje: 6 kreslících tabulek, 6 černých smývatelných fixů, 6 hadříků, 35 hodnotících žetonů, 42 tipovacích karet, 13 černých karet, 2 stojánky na karty, 96 oboustranných karet se slovy, 1 pravidla